Seslisohbet.Com
Eki 19, 2013

Posted by in seslisohbet, Sohbet | 5 comments

Asildünya Asil dünya com

Asildünya Asil dünya com


Asildunya sitesi seslidunya dan ayrılan yömetim tarafından oluşan bir sitedir. Asil dünya googlede iyi bir yere gelmek için çok çalıştı ve nihayet geldiler de ama siteleri bu duruma hazır değildi. Her şeyi seo sanan seobazlar Asil dunya sitesini filtreye sokmayı başarabildiler. Uzun zamandır gördüğüm ve her an banlanacak diye beklediğim bir siteydi çünkü o sitenin ilk sayfayı kaldıracak donanımı yoktu hiç bir site açıldıgından kısa bir süre sonra google de sesli sohbet kelimesinde bu kadar üst sıralara yükselemez. Kaldı ki asildünya sesli sohbet ve sesli chat kelimelerinde ilk sıralara yükselmeyi başarmıştı.

Bu sefer acemiliğinize geldi olarak sayıyorum umarım bundan sonra  ilk sayfaya çıkarırım diye atıp tutanlara karşı daha dikkatli davranırsınız. Asildunya sitesinin filtreye girmesine üzülmüş olmakla beraber  umarım kısa zamanda bu filtreden çıkarlar diye temennide bulunuyorum.

Yazar: admin (1032 Posts)


 1. Konu yazarı bildiğim kadarıyla osman Ağa’ya aittir. Öncelikle asildunya.com web sitesi, Son zamanlarda bir kaç sitede yazı alıntısı aldı ve en çoğulu ise link alarak yükselişe geçti bir site ne kadar köklü olura okadarda link eklemeye sahip olabilirsin ayrıca içerik çok önemli sitenin ana donanımı ise daha çok önemlidir.

 2. Sohbet diyor ki:

  paylaşım için teşkkürler

 3. reyis53 diyor ki:

  sevigil bulmak istiyorum

 4. yavuz diyor ki:

  mrb oncelıkle evet bende uzuldum sahsım olarak halen uzulen ve mertce taktır edıp dıyen sıtelerde var demek basarıyıda herşeyıde buda kalıte işte diğer fırsat duskunu sıte sahıplerıne ders olur umarım sızıde örnek alıp destek verırler taşlamak yerıne..

 5. çok tşk ederim duşuncelerınızden dolayı olsun bu yolda ınışler çıkışlar olucaktır sabır ve rdemlılıkle yıne yılmayacagız amacımız bellı arkadaslık dosluk gerçek olmalı dıyorum ve sızlere tşk edıyorum

Leave a Reply


Haber