Kameralı sohbet

Kameralı sohbet

Sitemizin kameralı sohbet bölümü açılmıştır. Kameralı sohbet edebilmek icin kameranızı pcnize  takarak sisteme  giriş yapmanız yeterlidir. Kameralı sohbet yönergelerini takip etmek kaydıyla  güzel bir ortama girebilirsiniz. Sitemizde çeşitli isimler altında kameralı sohbet odaları mevcuttur. Her odanın kendine  özgü yöresel aktiviteleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizde isteyen arkadaşlara Kameralı sohbet odaları kiralanabilir. İstediginiz dizaynı ve  kuralları belirterek oda açmanız mümkündür.

Kameralı Sohbet

Kurallar;

1.) +18 kamera açmak ve  pornografik yayınlar yapmak yasaktır.

2.) Her türlü reklam vermek yasaktır.

3.) Reklam verenler , argo konuşanlar, seviyesiz sohbet edenler sistemden süresiz olarak uzaşlaştırılır.

Güncelleme 24.1.2016

Son yapılan güncelleme ile kameralı olarak sohbet edebilmenize olanak sağlayan sohbet sitemizde bir çok değişiklik yapılmıştır artık sitemiz bünyesinde hizmet vermeye başlayan sohbet sitelerinden birisi olarak kameralisohbet.net sizlerin hizmetine girmiştir artık kameralısohbet etmek isteyenler bu adres üzerinden’de sohbet odalarımıza giriş yapabilirler.Yeni sistem ile bir çok farklı özelliğe sahip üye paneli ve üyelerin ücretsiz olarak yararlanabileceği sınırsız sohbet, sınırsız görüntülü görüşme ve ücretsiz olarak özel üyelik alabilme imkanlarıda sunulmuştur.

Yeni sistem’den yararlanabilmek için tek yapmanız gereken sağ sidebar yani yan menü’deki giriş resmine tıklamak veya yeni web sitemiz üzerinden sohbet odalarımıza bağlanmanız yeterli olacaktır.

Yeni web sitemiz üzerinden giriş yapacak olan arkadaşların internet explorer, yandex browser, mozilla firefox veya opera tarayıcıların’dan birisini kullanmaları gerekmektedir, 2016 yılı itibariyle sohbet odalarımıza chrome üzerinden giriş yapılmamaktadır bunun sebebi olarak ise chrome speakychat eklentisinin pasif hale getirilmesinden kaynaklanmaktadır.

Kameralı arkadaşlık servisimize üye olmak ve sitemizde kalıcı olarak yer almak veya ücretsiz olarak görevli olmak isteyen arkadaşlar sağ menüde’ki giriş resmine tıkladıktan sonra açılan sayfadaki yeni üyelik butonuna tıklayarak bedava kayıt işlemini gerçekleştirebilir ve daha sonra istediğiniz özelliği alabilmeniz için yönetici arkadaşlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu Yazı Bir Kişi Tarafından Yorumlandı.   Yorum Yap

  1. gulbenur

    4 sene önce  

    cokseverim aski ben ibiriim canim senle cok eilenecesseni seviyorum

Yorum Yapın

İzin Verilen HTML Tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment moderation is enabled, no need to resubmit any comments posted.

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın