Sesli Sohbet Odalarına Giriş Yapamayanlar

Sesli Sohbet Yorum Yok 7 Şubat 2016 3788 Görüntüleme

Son zamanlarda sesli sohbet odalarına giriş yapamayan arkadaşlardan bir çok bildirim ve mesaj almaktayız, siteye giriş yaparken dikkat edilmesi ve yapılması gerekenleri sizleri bu makalede anlatarak sesli sohbet odalarımıza sorunsuz bir şekilde giriş yapmanızı sağlayacağız.

Aşağıda yer alan işlemleri sırası ile yerine getirerek en fazla 30 saniye içerisinde sohbet odalarımıza bağlanıp sohbet etmeye ve yeni arkadaşlar ile tanışmaya başlıyabilirsiniz.

  1. Öncelikle bu ”http://download.speakychat.me/speakychatinstall.exe” linke tıklayarak, speakychat eklentisini indirmeniz gerekmektedir.
  2. Eklentiyi masa üstüne indirdikten sonra kurulum işlemini yapınız.
  3. Daha hızlı giriş yapabilmek için internet explorer, mozilla firefox, yandex veya opera tarayıcılarından birisini kullanınız.
  4. internet adres satırı bölümüne www.seslisohbet.com veya www.seslisohbet.org yazarak sohbet sitemize giriş yapınız.
  5. Ana sayfanın üst bölümünde yer alan sesli ve görüntülü sohbet giriş banneri’ne tıklayarak chat yapan arkadaşların yer aldığı sohbet panelimize giriş yapınız.
  6. Açılan bölümdeki misafir girişi kullanıcı adı bölümüne site içerisinde kullanacağınız ve herkes tarafından size o şekilde hitap edeceği bir kullanıcı adı belirleyiniz.
  7. Herkes tarafından görüntülenecek ve kullanıcı adınızın başında olacak bir avatar seçmek için avatar seç butonuna tıklayıp bir resim seçiniz.
  8. Yukarıdaki tüm işlemleri sırasıyla yerine getirdiğiniz’den emin olduktan sonra giriş yap butonuna tıklayarak sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

İşte 8 maddelik bir kurulum ile çok kısa sürede sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz fakat bilmeniz gereken bir husus varki bu makalede yer alan ilk speakychat kurulum eklentisi sadece bir kereye mahsus yüklenmektedir, bu eklentiyi bilgisayarınıza bir kere kurduktan sonra diğer girişlerinizde tekrar’dan kurmanıza gerekyoktur bu nedenle daha sonra sitemizi tekrar ziyaret edecek olursanız bu eklentiyi indirip kurmanıza gerek yok direkt olarak giriş resmine tıklayıp kullanıcı adınızı yazarak anında sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Tüm işlemleri başarılı bir şekilde yerine getirip sohbet sitemize bağlanan arkadaşlar özgürce kameralı sohbet edebilirler, Cebinizden tek kuruş dahi harcamadan sınırsızca kameralı arkadaşlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bu makalemizde sizlere sesli sohbet sitemize en hızlı bir şekilde nasıl giriş yapılır, siteye nasıl bağlanılır bu konularda bilgiler vermek istedik, umarız bu makaleyi okuyarak sizlerde sitemize anında giriş yapabilirsiniz, Bu makaleyi okuyup yönergeleri eksiksiz yerine getirdiğinz halde sitemize bağlanmakta sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz.