15Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Sitelerinde Üyelik Oluşturma

Sesli Sohbet Sitelerinde Üyelik Oluşturma

Sesli sohbet bizleri kendine bağlayan, sohbet hizmet sağlayan sitelerdir.

Hatta giriş yaparken görüyorsunuz ki bir misafir girişi mevcut, bir de üyelik girişi tercihi sunuluyor.

 Aynı Bu Şekilde;

Genellikle üyelik almak istemeyen kişiler misafir girişi üzerinden girerler. Üyelik almaya gerek duymazlar. Bunun sebebi ise ya üşengeçlik, yada güvenden kaynaklanmaktadır. Aslında sesli sohbet siteleri içerisinde üyelik almanızın sizlere faydası çok olacaktır. Misal site içerisinde ali, ahmet, kaya gibi rumuzlar ile tanındığınız zaman sitede çevrim içi olmadığınız vakit başka bir kişi o rumuzla girebiliyor, üstelik bu rumuzu üyelik olarak kaydedebiliyor ve bu durumda mağdur olan siz oluyorsunuz. Bu konuda gerekli şikayetlerinize pek dönüş sağlanmaz. Çünkü üyeliği başkası aldığı için öncelik ona ait olur.

Bunun gibi binlerce sorun ile karşı karşıya kalabilme riskiniz çok fazla, bazen çürük elma çıkabiliyor. O yüzden bir sesli sohbet sitesine devamlı giriş yapıyor iseniz o site içerisinde mutlaka rumuzu kayıt altına alın. Sizden isim, soy isim, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası gibi özel bilgiler zaten istenmiyor. Sadece bir şifre, bir rumuz, birde mail adresiniz yazmanız yeterli kalıyor. Mail adresiniz yok, yada vermek istemiyorsanız her hangi bir mail adresi yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz şifre kimse tarafından görüntülenmiyor. Yönetici, site sahibi ve daha bir çok kişi hiç bir kimse sizin şifrelerinizi göremez. Onlar size ait özel bilgilerdir.

Sesli sohbet sitemiz olarak üyelik oluşturma hakkında güncel bilgilerimizi paylaşıyoruz. Hiç korkmanıza gerek yok, sesli sohbet'de kişiye ait bilgiler kesinlikle gizlilik sınırları içerisindedir. Üyelik alabilir ve kendi belirlediğiniz rumuzu garanti altına alarak istediğiniz zaman girişinizi yapabilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

Yazar :
10 Ağu 2018
311 Görüntüleme

Tags:


Gönder