Seslidünya.com sesli dünya

Genel, Sesli Dünya Yorum Yok 10 Haziran 2010 3141 Görüntüleme

 

seslidünya.com şu anda  sesli sohbet kelimesinde  seslisohbet.com un  olması gerektigi yerdedir  sitemiz  zamanla  yerini alacaktır  sesli sohbet kelimesinde  birinci sırada olan sesli dünya  şu anda  sesli sohbet sitelerine  açık ara  fark atarak çok büyümüştür. Sitemiz gerekli çalışmalardan sonra yerini aldığında  sesli dünya sitesi bugünkü kadar büyük ve  kalıcı olmayacaktır.

Evet yıllar önce  yazdığımız bu makelede olduğu gibi seslidünya artık yerinde değil seslidünyanın sıralamadan kaybolması güncellemeler neticesinde olmuştur. Sitemiz panelinde sesli dünya ile alakalı sohbet odaları açılmıştır.

Uzun zaman lider kalmayı bilen seslidünya sitesi kısa zamanda düzelerek yerine gelmesini temenni ediyorum. Bu zamanda sohbet sitelerinin lideri olarak googlede ban yemek çok üzücü bir durum , aynı durumu  ben yaşamıştım,

Umarım seslidünya sitesi uzun zaman kalmayarak en kısa sürede yerini alır, Çünkü şimdi bir çok sesli site açılmış ve büyük sitelere göz koymuş durumdalar herkes bir şeyden faydalanmak istiyor sesli dünya için elimizden gelen birşey olursa yapmaya hazır olduğumuzu burdan belirtiyorum.

Kullanıcılarımıza hoş sohbetler dilerim.