Sesli Sohbet Giriş Sorunları
Sesli Sohbet Giriş Sorunları

Sesli sohbet giriş sorunları bölümümüzde son dönemlerde bir çok kullanıcımızın başına gelen sorunların çözümlerini sizlerle paylaşacağız.Aşağıdaki bölümlerin sizlerin’de sorunlarına çözüm olacağına inanıyorum ekstra sorunlar ile karşılaşırsanız buraya yazabilir ve anında sorunun çözümünü öğrenebilirsiniz. 1.İlk defa giriş yapıyorum ne yapmam gerekiyor ? Sitemize ilk defa giriş yapanlar tek sefere mahsus olmak üzere speakychat active-x eklentisini indirmeleri […]

devamını oku
Seslisohbet eklentileri
Seslisohbet eklentileri

Yeni sistem Seslisohbet eklentileri; Günümüzde sesli sohbet hızla gelişerek pek çok sistematik yenilik getirmiştir. Özellikle sohbet odalarında yapılan değişiklikler göze çarpmaktadır. Sesli sohbet komutları ileri seviyelere çıkmış ve  root yetkisini kapsayacak şekilde yeni yetkiler çıkmıştır. ileri derecede gelişmiş olan sesli sohbet içerisinde youtube’ den alınan videolarda izlenme imkanı sağlamıştır. Sesli sohbet in bu anlamda ve […]

devamını oku
Seslisohbet.Com satılık
Seslisohbet.Com satılık

Seslisohbet.Com  Sitemizi uzun yıllardan sonra satmaya karar verdik. İdeal sohbet sitesi olan seslisohbet.com jenerik adı ile  googlede iyi bir yere her zaman sahip olacaktır. Sitemiz her daim kaliteye  önem vererek sohbetten ödün vermemiş ve kaliteli bir seslisohbet sitesi olarak yerini almıştır. Satın almayı düşünen arkadaşlarımızın admin@seslisohbet.com skype adresi ile bizlere  ulaşması mümkündür.

devamını oku
Eniyisesli En iyi sesli Com
Eniyisesli En iyi sesli Com

Eniyisesli itouch  sitesi son zamanlarda kendini bilmezx bir şekilde sesli sitelere blog atmaya başlamıştır. Bunun sonucunda ana sitesi olan eniyisesli.com filtreye maruz kalmıştır. Site sahipleri sitenin adını batırmaktan başka bir iş yapmamışlardır. En iyi sesli sitesi sayılı sitelerden biriydi bir zamanlar.  Şu anda ise eniyisesli sitesi 2 3 çakalın eline düşmüş bir sitedir. Bu siteden […]

devamını oku
Görüntülü ve sesli sohbet
Görüntülü ve sesli sohbet

Görüntülü ve sesli sohbet; Mikrofon ve kamera ile yapılan sohbet şeklidir. görüntülü sohbet yapmak için bilgisayarınıza plugin yüklemeniz gerekmektedir.

devamını oku
Yeni sesli sohbet sistemi
Yeni sesli sohbet sistemi

Yeni sesli sohbet sistemleri her geçen gün yerini almakta ama  bugune  kadar  kimse speakychat le başedemedi. Alanında tek ve rakipsiz olan speakychat birgün bu gücünü kaybedecektir. Bizim temennimişz türk yazılımcıların bu işe bi dur demesidir.  

devamını oku
Seslisohbet Bay Bayan Güzellik yarışması
Seslisohbet Bay Bayan Güzellik yarışması

Seslisohbet.com olarak düzenledigimiz sitemiz userleri arasında yapılacak güzellik yarışmasına tüm misafir ve userlerimiz davetlidir. 30 haziran 2012 de yapılacak yarışmaya katılımlar ücretsizdir. Yarışmanın 1,2 ve 3 cü süne çeşitli hediyeler verilecektir.

devamını oku
Seslisohbet de Görev nasıl alabiliriz
Seslisohbet de Görev nasıl alabiliriz

Seslisohbet.Com sitemiz sohbet paneli üzerinde görev almak için; Yönetimdeki arkadaşlarla  ( Noir, Kaptan,Reis ) bu isimlerle irtibata geçerek görev yazdırabilirisniz. Görev almak ve site içinde rahat hareket edebilmek artık eskisi gibi ücretli degil. Ücretsiz olarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Sizde bedava görevli (Oparatör, Admin, Süperadmin, Chatmaster, Agent, Süpermaster) olabilirsiniz.

devamını oku