Televizyon İzdivaç programları

Güncel Yorum Yok 26 Ocak 2017 2852 Görüntüleme

Tv izdivaç programları ve  insanları uyutma sanatı;

Evet arkadaşlar bu yazımızda tv ler ve  insanları uyutma, monotonlaştırma ve  ahlak erozyonu hakkında bilgiler vereceğiz.

Günümüzde savaş kapımıza dayanmış her yerden ülkemiz sarılmış ve yok edilmek istenmektedir, Buna karşılık bizim televizyonlar malesef para kazanma peşine düşmüş ve  hayatın gerçeklerinden bi haber olarak eğlence programları, evlilik programları derken şimdi  de yarışma  çıktı tamamen halk artık gündüz evlilik programı peşinde akşam ise yarışmanın peşinde kim kazandı  kim kaybetti diye.

Bu duruma üzülüyor insan gündüz kuşağında kadınlarımız demek ki orta yaş ve üst yaş gurubu bunlar  öyle tahmin ediyorum, bu evlendirme pragram’larını dizi gibi izliyorlar ve  onlarla üzülüp onlarla seviniyorlar. Bu kanallar ise ahlaktan bi haber olarak kızları bir gün başkasıyla diğer gün bir başkasıyla bazen  ise  2 erkek ile birlikte göstererek bu durumları normalmiş gibi karşılamamızı istiyorlar bizim orta yaş ve  üst yaş gurubu kadınlarımız ise buna seviniyor kimi  ahmeti sevsin digeri ise mehmet i sevsin diye evde dualar bile etmektedirler. Türk toplumu bu olmamalı bu insanları bu ahlakı bozarken bizim seçilmişlerimiz  20 bin tl maaş alan ve  2 yılda emekli olan büyük adamlarımız ne  yapıyor sizce..?

Ne yapacaklar onlarda menfaat peşinde koşuyor ekranlarda kavga ediyor ekranlar kapanınca birlikte  yemeğe gidiyorlar ve  kim ne kadar cebini nasıl dolduracak onun hesabını yapıyorlar.

Peki bu kapılarımızın dibinde olan savaş bize sıçrasa ne  yapacak bu insanlar evlilik programlarını düşünerek mi ülkemizi kurtaracaklar yada emekli ikramiyem gelecekti diyerek mi  yada  acunun survivor unda kim elendi diyerek mi savunacak bu memleketi??

Uyan ey Türk milleti o programlar da ki sunucular bölüm başı 60 bin tl alırken  Ahmet evlenmiş Mehmet evlenmiş kimse umurunda olmaz para için ahlakı bozulan bir millet olmamalıyız biz. Bizler  Osmanlı torunlarıyız Suriyeli ler gelip bize  sığınabiliyor lar ama bizler gidip iran a sığınamayız  bunun farkında olun ve  uyanın artık…