Seslisohbet Sesli chat kameralı sohbet
Normal Giriş
Sohbet

Vayalem Vay alem

vayalem

Vayalem.Com sesli sohbet ve chat sitesi son zamanlarda googlede zor durumda kalmasına ragmen azimle çalışmaktadır. Site tamamen yenilenerek yeniden seo çalışması başlatılmış olarak görükmektedir. Kendilerine buradan başarılar diliyoruz.

Yazar: admin (1036 Posts)


1 comment

  1. mrtak

    Merhaba vayalem sitesinin ilk backlink çalışmasını ben yaptım.Ancak daha sonra problemler yaşadık site sahibi ile sonra da bıraktım.Kullandığı temayı da ben editlemiştim.Önemi yok inşaallah kazanıyordur. Asıl yorumu şu yüzden yazmak istedim. Bu yazmış olduğunuz bi nevi tanıtım yazısıdır. Haberiniz olsun son güncellemede Bu yazıyı belki vay alem kelimesinden gelecek olan hit için yazdınız ancak. Bu mevzu bahis site için tanıtım yazısı oldu.Yani seo rakibinize alttan bir destek de siz vermiş oldunuz.Belki de benim bilmediğim bir tanıtım yazısı alış verişi vardır ona da birşey diyemem.Sohbet siteleri hala eskisi gibi mi?Kazanıyor musunuz özellikle speakychat ile kazanıyor musunuz acaba.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sesli Sohbet