seslisohbet

Birebir Sesli Chat İmkanı

İmkanlarını günden güne dahada genişleten sesli chat günümüzde her vakit uğraşlarına devam ediyor. Yeniliklerine yetişemediğimiz bu zamanda kullanıcıların her isteğini, her arzusunu yerine getiren sesli chat hayatımızın mutlu anlarını bizlere sağlıyor. Bunlardan bir tanesi ise kişi için en önemli olan şey birebir konuşmaktır. Peki bu ne işe yarar sorusu hepinizin aklındadır. Birebir sesli chat kişilerin odalar içerisinde karşı kullanıcı ile yaşadığı sorunda devreye girer genellikle. Örneğin bir kişi ile baş başa, kimsenin gelemediği bir odaya sahip olmak istiyorsanız bu tamda size göredir aslında.

Site sahiplerinin, yönetim ekibinin, sorumluların ve daha bir çok insanın gelemediği bu oda sadece 2 kişinin çıkabildiği, harici kimsenin gelemediği özel bir odadır. Bu komut istek üzerine sadece güven sağlayan insanlara verilir, çünkü orada olacak olan sorumlular tamamen kullanıcıya ait olduğu için hiç bir şekilde müdahil olamazlar. Birebir odalar içerisinde kişi ile aynı anda mikrofon alarak yazmak zorunda kalmaz karşılıklı konuşup, karşılıklı kamera açma imkanına sahip olduğunuz anlamına geliyor.

Peki Yazışmalarımız Görünür Mü ?
Yazışmalarınız kesinlikle görünmez, orada yaşanılan her olay sadece kişinin kiminle birebir odasına çıktı ise aralarında kalan bir şeydir. Kesinlikle görülmez, bilinmez ve kimse tarafından izlenemez. Bunun güvencesini sizlere sağlıyoruz. Odalarımız ile aradığınız bütün imkanlar sizlerin eli ayağının altındadır. Güvenli bir şekilde sesli chat odalarına bağlantı sağlayabilir ve güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.