Sesli Sohbet Flash Nick Odasi
Sesli Sohbet Flash Nick Odasi

Sitemiz icerisinde bulunan  odalarimizdan  bir  tanesi userlerin rumuz ve flash nick yaptirmalarina uygun olarak tasarlanmistir. Sizlerde resimli flash nick yaptirmak isterseniz flash dizayn odasina  müracaat edebilirsiniz. yapilacak resimli flash nick ler tamamen ücretsiz olarak nick lerinize eklenecektir. Gerekli resim ve materyalleri hazir bulundurmanizi tavsiye ediyoruz. Her daim flash resimli nick yapan arkadaslarimiz olamadigi icin genellikle […]

devamını oku
Yönetim odası sorumlusu
Yönetim odası sorumlusu

Sitemiz içerisindeki sorunlar  ve  kullanıcılara yardım amaçlı oluşturulan yönetim odası sorumlusu emekli olduğundan dolayı zorunlu olarak değişiklik yapmak zorunda kalmış bulunmaktayız. 2017 ocak ayından itibaren yönetim odası sorumlusu Gökçe arkadaşımız olmuştur, kendisine başarılar diliyoruz. Yönetim odası sorumlusu görevleri; Site içerisindeki düzeni sağlamak, gerekli oluşumları oluşturarak oda yönetimleri seçmek, misafirlerimizin site içerisindeki sorunlarını halletmek, görevli arkadaşların […]

devamını oku
Kameralı Sohbet Düzeni
Kameralı Sohbet Düzeni

Kameralı Sohbet Düzeni; Kameralı sohbet odalarımız yeniden düzenlenerek 2014 tasarımıyla karşınıza  çıkmıştır. Kameralı sohbet yeni düzeninde albetik sırayla kullanıcılar sıralanmıştır. Kullanıcılarımızın bu ayarlara çabuk alışacagını umarak iyi sohbetler diliryoruz. Kameralı sohbet düzeni görsel olarak yapılmıştır. Kamera ve görüntülü olarak konuşma  şeklinde bir degişiklik yapılmamıştır.

devamını oku
Kameralı sohbet
Kameralı sohbet

Kameralı sohbet ; Günümüz insanlarının en çok tercih ettigi sohbet şeklidir. Kimileri facebookta kimileri msnde kimileri ise kameralı sohbet sitelerinde bu ihtiyaçlarını gidermektedir. Kameralı sohbet interneti olan her kullanıcının kulllanabilecegi chat programıdır. Bilgisayarınıza kurararak bu sitelerde kameralısohbet yapabilme imkanına sahip olacaksınız. Aynı zamanda sesli sohbet sitelerindede kullanılan bu program ücretsidir.

devamını oku
Seslisohbet Sesli sohbet
Seslisohbet Sesli sohbet

Seslisohbet; Mikrofon sayesinde birebir sohbet edilebilen bu sistemde üyelikler ücretsiz olmakla beraber sohbet genelinde özel yazma ve özel oda davetiye gibi komutlar da ücretsiz olarak adminlik yetkileri arasında otomatik olarak açılmaktadır. Sesli sohbet günümüzde mircların aksine daha nezih ve daha canlı yapılan sohbetlerdir. Seslisohbet le sistem içerisindeki çevrimiçi kullanıcılarla canlı olarak sohbet edebilmenize olanak saglar. […]

devamını oku
Ses
Ses

Ses ;   Sesli chat siteleri için çok önemli bir materyal olmakla beraber  ses de sorun olmaması çok önemlidir. ses ve sesli chat bir bütün olarak tüm sistemin ana  yükünü ses çekmektedir, ses sorunlu olduğu anda sesli chat sistemlerinin bir anlamı kalmaz.

devamını oku
Seslisohbet sesli sohbet
Seslisohbet sesli sohbet

Seslisohbet sitemize hoşgeldiniz. Sesli sohbet için mikrofona ihtiyaç duyarsınız. Mifrofon ve kamera var ise eger sizde sizde sohbete hemen başlayabilirsiniz.

devamını oku
Seslisohbet Bay Bayan Güzellik yarışması
Seslisohbet Bay Bayan Güzellik yarışması

Seslisohbet.com olarak düzenledigimiz sitemiz userleri arasında yapılacak güzellik yarışmasına tüm misafir ve userlerimiz davetlidir. 30 haziran 2012 de yapılacak yarışmaya katılımlar ücretsizdir. Yarışmanın 1,2 ve 3 cü süne çeşitli hediyeler verilecektir.

devamını oku