mobilsohbet

Mobil seslisohbet

Mobil seslisohbet ; Günümüz de bilgisayar kullanıcıları azalmakta ve telefon internet kullanıcıları çogalmaktadır. Bu sebebledirki seslisohbet siteleri artık eskisi gibi popüler degildir. Günümüz şartlarına göre sesli sohbet siteleri kendilerini geliştirmeye çalışsada bunda pek başarılı olamadılar.

Speaky yazılımı kendini tablet ve telefona göre uyarlamadıkça seslisohbet siteleri yok olmaya mahkumdur. Sitelerin bir çoğu kendi imkanlarıyla mobil sohbet kurmuş olsada eski güzel günlerini bulamamaktadır. Sırf sesli siteler için hala bilgisayarları başında duran kullanıcılarımız vardır.

Mobil sesli sohbet kısmen de olsa sesli chat özelligi sunmaktadır buna ragmen sohbet siteleri hızla kullanıcılarını yitirmektedir. Bir çok yazılım çıkmış ve telefon kullanıcılarına hizmet sunmaktadır ve seslisohbet siteleri yok olmanın eşigindedir. Site olarak elimizden fazla birşey gelmemektedir.

Speakychat in bu duruma el atmasını bekliyoruz ama onlardada yazılımcı gerekli güncellemeyi becerememektedir. Bilgisayar ve tablet ile aynı odalara girilebilen bir sistem çıkarması gerekir, bunu yapabilmek için ise sıfırdan bir yazılım yapmalıdır buda onlar zahmet sanırım o yüzden yapmıyorlar. Speakyde son demlerini yaşıyor yeni bir yazılımla hem pc hemde androidden girilen bir sistem yapamazlarsa onlarında sonu yakındır.

Şu anda sitemizde olan eski sistem mobil sohbet yani bildigimiz mırc mobil diye yutturuyorlar işte bununla devam etmeye çalışacağız elden gelen bir şey yok.

İyi sohbetler.

Bir cevap yazın