Seslichat

Sesli Chat

Chat kelimesi aslında sesli sohbet kelimesinin yan ingilizce kelimesidir. Sohbet, chat demek, chat ise sohbet demektir. Tabi bu algı Google arama motorlarında değişkenlik gösteriyor. Sanal sohbet sitelerinde bir çok uzantı günden güne karşımıza çıkabiliyor. Bunlar tamamen sesli chat amaçlı siteler oluyor genellikle, çünkü artık bütün sesli ile başlayan sitelerin doluluk oranlarından dolayıdır.

Sesli chat adından da bilindiği üzere ingilizce’den geçiş yapmış bir alan adıdır. Sesli Chat’ın önemi insanlarına karşı olsun, dünya üzerindeki kişilere karşı olsun oldukça yoğun ve oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Doğru olmak, kişilere karşı seviyeli, karakterli ve en önemlisi güvenilir olması çok önem taşır.

2000 yılları arasında popülerliği artan sesli chat siteleri şimdiki günlerde ciddi artışlar söz konusu almış ve hayatımızın parçası olmuştur. Sistemimizin bir çok özelliği mevcuttur. Bunlar bir makale paylaşımı içerisine sığmayacak kadar geniş bir anlatıma sahip.

Sesli chat sitemizin tek bir amacı var. Oda seviyeli bir sohbet sitesi olma yolunda adımlarımızı devam ettirmek.

Tekrardan başladık, ALLAH’ın izniyle tekrardan yeni panel ve yeni odalarımız ile birlikte en güzel ve en seviyeli sesli chat sitesi olma yolunda kaldığımız yoldan devam edeceğiz.

Bir cevap yazın