sesli sohbet

Sesli Sohbet Ne Kadar Güvenilir?

Sesli sohbet, hayatımızın parçası haline gelen bir platform aslında. Ama güvenilirlik konusunda kimi insan terettüd, kimi insan can sıkıntısı, kimi insan giriş dahil yapmamakta . Bu durumun ana sorunu ise tamamen güvenle alakalı bir sorundan dolayıdır. Çünkü şahsen kendim olsam ilk gireceğim bir yere güvenmem girmem. Aynı reel hayat gibi, güven hissetmediğiniz bir yere girmezsiniz.

Değerli kullanıcılar; Aslında güven meselesi birazda sizin davranış şeklinizden kaynaklanıyor. Sohbet ettiğiniz kişileri dikkatli bir şekilde seçmenizde fayda var. Sohbet sitesi ya ne olacak gibi geri düşüncelere asla kapılmayın başta. İp adresinizden tutun, yaşadığınız şehre kadar bulunabilme ihtimali söz konusudur.

Aslında sesli sohbet odaları içerisinde çoğu kişi kendini kaptırıyor. İnsanlarla tanışmak, kaynaşmak, arkadaş olmanın verdiği heyecan ve mutluluk kişilerin yanlış davranışlar yapmasına yol açıyor ne yazık ki. Bu sorunların çoğu genellikle kişiler samimi oldukları bir arkadaşla yaşıyor genellikle. Gerçek isim, soy isimi, kimlik numarası gibi özel bilgilerini paylaşıyor. Buda o kişiyle yaşadığı en ufak bir sorunda tehdit olarak kişiye geri yansıyor.

Tanıştığınız, sesli sohbet yaptığınız kim olursa olsun, her ne kadar güven sağlasa bile aileniz başta olmak üzere, şifrelerinizi, resimlerinizi aklınıza ne gelirse gelsin paylaşımda bulunmayın. Bunların sonradan size santaj, tehdit olarak dönebileceğini göz önünden sakınmayın değerli dostlarımız.

Güvenilirlik !
Güveneceğiniz kişileri iyice yakından tanıyın. Bir kere, iki kere sesli sohbet ettikten sonra güvenilir olduğunu kesin kılmayın. Aylar geçmesini bekleyin. Zaten sesli sohbet kullanıcısı ile sizlerce onca ay sohbet ediyorsa durum ciddi olduğunu ve güvenmeniz gerektiğini artık aklınıza yerleştirin. Çoğu kişi herkesi güvensiz hissetmektedir. Ama sanal üzerinden gerçekten ciddi ilişkiler doğabilmektedir. Eğlenceli, keyifli bir sohbet imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Ama üst yazımda da paylaştığım gibi kesinlikle aileniz, hayatınızın önemli parçalarını kimseyle paylaşmayın.

Sesli sohbet huzur, eğlence gerçek hayatta yaşayamadığınız imkanları sizlere sunar. Odalarımız ile keyifli, eğlenceli bir sohbet olanağına sahip ediyoruz sizleri.

Vaktinizi ayırdığınız için sizlere teşekkürlerimi sunarım, sesli sohbet hakkında paylaşımlara her geçen gün devam ediyoruz…